Adam Błaszkiewicz
Adam Błaszkiewicz

Przedsiębiorca z ponad 8 letnim doświadczeniem. Absolwent ekonomii na Wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego (specjalizacja: Przedsiębiorczość w biznesie) oraz Studium Menadżerskiego Mini MBA w PAM Center Polsko – Amerykańskie Centrum Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego.

Mentor, a następnie  Head of Mentors w akceleratorze Startup Spark przy Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pracował ze startupami m.in. z obszarów AI, VR, IoT, UAV. W ramach akceleratora aktywnie łączył startupy z korporacjami takimi jak P&G, Ericsson, Grupa Pietrucha.

Twórca agencji interaktywnej Break even, specjalizującej się w performance marketingu.  Certyfikowany Specjalista Google Adwords i Google Analytics. Ukończył bootcamp programistyczny JavaScript Developer w CodersLab. Posiada wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego (w szczególności z funduszy UE). Project manager z Certyfikatem PRINCE2, zarządzający projektami szkoleniowymi.

Prywatnie początkujący tata, pasjonat boulderingu i wspinaczki skałkowej.

MOŻLIWE OBSZARY WSPARCIA MENTORINGOWEGO

Udzieli kompleksowego wsparcia  z zakresu  planowania, wdrażania  i optymalizacji działań reklamowych w Internecie (wraz z implementacją techniczną). Pomoże w opracowaniu optymalnego modelu współpracy z korporacjami. Doradzi przy tworzeniu biznesplanów oraz strategii i pozyskiwaniu finansowania zewnętrznego.