Konrad Baranowski
Konrad Baranowski

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL ORAZ WICEPREZES ZARZĄDU HYCOM

Odpowiedzialny za skuteczne dostarczanie projektów, usług oraz wdrożenia produktów Hycom dla naszych klientów. Wcześniej zaangażowany w rolach zarządczych w wiodących spółach IT w Polsce Atos, AMG.net, Bull. Karierę zaczynał jako Konsultant w Accenture.

Przez ostatnie 19 lat zarządzał i prowadził wiele różnych zespołów biznesowo-technologicznych jak również prowadził wiele programów i projektów realizowanych dla wiodących operatorów telekomunikacyjnych, banków oraz firm produkcyjnych i handlowych w Polsce i UE. Był również zaangażowany w kilka startup-ów hi-tech w roli doradcy oraz współzałożyciela, gdzie mógł wykorzystać swoje szerokie doświadczenie biznesowe oraz technologiczne. Zawsze bardzo zaangażowany, zorientowany na zadowolenie klienta oraz sukces prowadzonych projektów.

MOŻLIWE OBSZARY WSPARCIA DORADCZEGO

Postaram się spojrzeć na pomysł chłodnym okiem z boku i bazując na własnych doświadczeniach doradzić/zaproponować działania/optymalizacje które, mam nadzieję pomogą uniknąć typowych błędów i zwiększą potencjał oraz szanse produktu na rynku.