Konrad Pluciński
Konrad Pluciński

INSTYTUT ROZWOJU PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I EKONOMII SPOŁECZNEJ

Przedsiębiorca z 16 letnim stażem. Od blisko dwóch dekad pracuje w obszarze optymalizacji pracy firm zarówno w kontekście procesów biznesowych i produkcyjnych jak również rozwoju pracowników. By jak najlepiej wykonywać te zadania udawał się 1000 metrów pod powierzchnię ziemi by zrozumieć specyfikę pracy sztygara oraz poznawał zawiłości tworzenia systemów awioniki dla helikopterów, by pojąć złożoność działań architekta IT. Rozwój jest tym, co sprawia, że po tylu latach nadal pasjonuje go wykonywana praca.

Jest absolwentem Instytutu Psychologii UŁ i Wydziału Inżynierii Produkcji PW – takie połączenie doświadczeń pozwala mu spojrzeć na zagadnienia biznesowe z wielu perspektyw. Jest fanem japońskiej kuchni, japońskich motocykli oraz japońskiej filozofii zarządzania Kaizen.
W ramach Fundacji Instytut Rozwoju Przedsiębiorczości i Ekonomii Społecznej współtworzył cykl eventów StartupGo skierowanych do twórców wzornictwa przemysłowego i mody.

MOŻLIWE OBSZARY WSPARCIA MENTORINGOWEGO

W pracy doradczej i mentorskiej posługuję się narzędziami wywodzącymi się z Kaizen. Potrafię towarzyszyć w „podróży” przedsiębiorcy od koncepcji strategii aż do układania współpracy z dostawcami i klientami. Wierzę, że spojrzenie na biznes poprzez wszystkie procesy tworzące jego „tkankę” zwiększa szansę na odniesienie sukcesu.