Krzysztof Łukaszuk
Krzysztof Łukaszuk

WSPÓŁZAŁOŻYCIEL I PREZES HYCOM S.A

W ciągu niespełna 3 lat istnienia stał się jednym z największych polskich dostawców aplikacji mobilnych i webowych. Odpowiada za zarządzanie firmą, strategię oraz rozwój biznesu. W przeszłości pełnił szereg funkcji kierowniczych, w tym prezesa AMG.net, Bull Polska i Atos Polska.

W ciągu ponad 20 lat swojej kariery zawodowej zarządzał zespołami konsultingowymi i technologicznymi, jak również prowadził duże projekty w zakresie doradztwa i wdrażania systemów informatycznych dla wiodących polskich i międzynarodowych firm, w tym Orange, t-mobile, mBank, Empik. Był także współzałożycielem kilku startupów technologicznych. Od kilku lat doradza wielu startupom w różnych fazach rozwoju.

Uzyskał tytuł inżyniera telekomunikacji na Telecom SudParis we Francji i magistra informatyki w Francusko-Polskiej Szkole Nowych Technologii Informacyjnych i Komunikacyjnych w Poznaniu.W wolnym czasie zapalony maratończyk i ultramaratończyk, który każdą chwilę, gdy nie rozmawia z ludźmi wykorzystuje na słuchanie muzyki

MOŻLIWE OBSZARY WSPARCIA MENTORINGOWEGO

Wiedza i doświadczenie z zakresu:

  • tworzenia i zarządzania firmą,
  • budowania i motywowania zespołów,
  • definiowania produktów i ich komercjalizacji,
  • opracowywania planów biznesowych i modeli finansowych,
  • organizowania procesu wytwarzania produktów cyfrowych,

Bardzo dobra znajomość specyfiki funkcjonowania rynku usług telekomunikacyjnych.