Negocjacje

Negocjacje

Trener: Aleksandra Stankiewicz
Data szkolenia: 4 września 2018; godz. 16.30 - 21.00
Miejce: Art_Inkubator; Budynek A; Sala 218

PROGRAM SZKOLENIA

Co to są negocjacje? Struktura negocjacji, strategie.

  • Fazy negocjacji.
  • Istota przygotowania do negocjacji.
  •  Pytania negocjatora.
  • Techniki negocjacyjne.
  •  Negocjacje a system kulturowy.

ALEKSANDRA STANKIEWICZ

Doświadczenie zawodowe jako trener zdobywam od 16 lat. Posiadam doświadczenie w pracy z klientami z obszaru biznesu, administracji państwowej oraz sektora pozarządowego. Od pięciu lat pracuje jako coach biznesu i life coach, respektując zasady ICF. W swoje pracy dążę do budowania strategii zgodnych z celami firmy, skupiam się na identyfikacji zasobów klienta w dążeniu do realizacji zamierzeń zawodowych, odniesienia sukcesu przy zachowaniu work-life balance.
Od 5 lat, w ramach autorskiego programu „Zakochaj się w sobie i podaj dalej”, prowadzę warsztaty otwarte z zakresu kształtowania samooceny i umiejętności wykorzystywania zasobów. Z wykształcenia kierunkowego jestem socjologiem. Jako doktor nauk humanistycznych z zakresu socjologii, posiadam piętnastoletnie doświadczenie w pracy wykładowcy oraz koordynacji badań.
Walczę z dyskryminacją i podejmuję działania społeczne na rzecz równości i akceptacji inności. Moimi szczególnymi obszarami zainteresowania są: społeczeństwo wielopokoleniowe, zarządzanie multigeneracyjne, zarządzanie konfliktami, motywacja, rozwój osobisty.
Pracowałam między innymi dla klientów takich jak: Play, i4mobile, Toya, Redan, Top Secret, DB Schenker, Black Red White, Hexeline, Inwemer, Poczta Polska, ZPM GROT, Grupa Onet, Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej, Sympatia.pl, FON - SKB, Alsen, Stena Line, Wydawnictwo Piątek Trzynastego, CJB „Akcent” w Łodzi, ASP w Warszawie, Uniwersytet Łódzki, UM Łódź, UM Pabianice, UM Skierniewice.