O konkursie

DLACZEGO WARTO SIĘ ZGŁOSIĆ?

W naszym konkursie wygrana to dopiero początek!

Dajemy Ci możliwość pracy z mentorem, znalezienia inwestora dla realizacji własnego projektu oraz możliwość nawiązania kontaktów biznesowych.

Każdy zgłoszony projekt zostanie poddany wnikliwej ocenie ze strony ekspertów.
 

KTO MOŻE WZIĄĆ UDZIAŁ?

W Konkursie mogą uczestniczyć osoby od 18 roku życia oraz początkujące firmy
 

CO ZYSKUJESZ?

  • MENTORING

W biznesie warto uczyć się na cudzych… sukcesach

W myśl tej zasady zapewniamy  bezpośredni dostęp do wiedzy doświadczonych przedsiębiorców, inwestorów z którymi będziesz mógł wymieniać się pomysłami, uzyskać poradę, nawiązać współpracę. Aby mentoring przyniósł oczekiwane efekty, spotkania muszą odbywać się regularnie, a podczas nich obie strony powinny być w pełni zaangażowane, omawiać postępy i wyznaczać cele dalszego rozwoju.
Zależy nam  na wytworzeniu realnej więzi między Mentorem a Uczestnikiem. Dlatego oczekujemy, że Mentorzy oraz ich Podopieczni będą postępować zgodnie z  Konkursowym Kodeksem Mentoringu.
Doboru par Mentor – Uczestnik, dokonuje Organizator konkursu, biorąc pod uwagę preferencje uczestnika wskazane w formularzu zgłoszeniowym.

Lista Mentorów
Kodeks Mentoringu

  • SZKOLENIA

Praktycy biznesu nauczą Cię jak stworzyć model biznesowy, jak zyskać i utrzymać klientów.
Spośród pełnej oferty szkoleniowej dokonasz wyboru zajęć, najbardziej dostosowanych do twoich  potrzeb.
UWAGA!!!
Deklarując chęć udziału w szkoleniu, uczestnik zobligowany jest do minimum 80% obecności na zajęciach. Brak wymaganej frekwencji na szkoleniu będzie rozumiane jako rezygnacja uczestnika z dalszego udziału w Konkursie.

  • NETWORKING

Poznasz początkujących przedsiębiorców, takich jak Ty oraz nawiążesz relacje z doświadczonymi menedżerami. W trakcie konkursu będziesz miał okazję uczestniczyć w wydarzeniach towrzyszących z udziałem Mentorów, Parterów oraz gosci specjalnych.

  • NAGRODY

Grasz o nagrody finansowe, rzeczowe oraz usługi świadczone na rzecz Twojej firmy ufundowane przez Prezydenta Miasta Łodzi oraz Sponsorów Konkursu.
Wykaz nagród.

  • KAPITAŁ

Otrzymasz szansę  prezentacji projektu przed inwestorami. W ramach Konkursu organizowany jest VC speed dating. Lista funduszy z którymi mozna odbybyć indywidulane rozmowy bedzie opubilkowana minimum trze miesiace przed planowaną datą spotkania. Do udziału w wydarzeniu zapraszamy zarówno uczestników konkursu, jak i wszystkich innych zainteresowanych pozyskaniem inwestora. W programie VC Speed Dating znajdą się indywidualne wystąpienia oraz runda szybkich randek stolikowych, a także czas na networking pomiędzy uczestnikami i przedstawicielami funduszy VC.

  • PROMOCJA

Nagrodzone projekty zostaną opublikowane na łamach Biuletynu Łódź Kreuje Innowacje oraz na stronach naszych Parterów Medialnych.

EDYCJA 2018

 

105 ZGŁOSZONYCH STARTUPÓW

35 PROJEKTÓW ZAKWALIFIKOWANYCH  DO II ETAPU

27 FINALISTÓW

17 LAURETÓW

42 MENTORÓW

22 SPONSORÓW

36 NAGRÓD

12 INWESTORÓW

53 PARTERÓW