Storytelling - moc budowania marki za pomocą histori

Storytelling - moc budowania marki za pomocą histori

Trener: Zbigniew Pankiewicz
Data szkolenia: 11-12 czerwca (warsztat dwudniowy) godz. 16.30-21.00
Miejce: Art_Inkubator

CELEM SZKOLENIE JEST

nauczenie przedsiębiorców jak budować relacje z otoczeniem, w szczególności z mediami, by w ten sposób wzmocnić wizerunek firmy i zwiększyć jej rozpoznawalność. Dzięki właściwie budowanym relacjom z otoczeniem: klientami, dostawcami, kooperantami rośnie pozycja

Opowiedz o swojej firmie tak jakby była Świętym Graalem, opowiedz o swoich produktach tak by inne kryły się ich cieniu, opowiadaj o swoich usługach jakbyś był arystokratą wśród konkurencji.

Storytelling – czyli sztuka opowiadania o firmie, produktach, usługach a także o osobach, w taki sposób, by tworzyć rozpoznawalność, budować zaufanie, zwiększać sprzedaż i podwyższać marże. To narzędzie pozwalające wyprzedzić konkurencję i wyróżniać się na jej tle.

Dobrze opowiedziana historia pozwala przyciągnąć uwagę w świecie przeładowanym zbędnymi, jałowymi informacjami, na które wielu z nas jest już uodporniona.

Zajęcia prowadzone przez dziennikarza, trenera biznesu z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie mediów i wizerunku pomogą nauczyć się sztuki opowiadania o własnym biznesie, o swoich pomysłach, pasjach i planach w sposób na tyle ciekawy, by inni chcieli poznać Państwa firmę i jej ofertę.

Zajęcia prowadzone są przy użyciu multimediów, wyzwalają kreatywność, uczą jak tworzyć czytelne I atrakcyjne komunikaty. Uczestnicy przed kamerą ćwiczą sztukę ciekawego opowiadania o sobie I swoich firmach.

ZBIGNIEW PANKIEWICZ

trener biznesu, wieloletni dziennikarz telewizyjny, który specjalizował się w tematach gospodarczych, społecznych i lifestylowych. Od kilkunastu lat analizuje komunikację wizerunkową przedsiębiorstw.  Ma swój wkład w budowanie wizerunków uczelni wyższych oraz firm z sektora informatycznego. Zarządzał także mediami publicznymi jako zastępca dyr. ds. programowych TVP Szczecin oraz wiceprezes Radia Koszalin.